Showuitslagen Nina

 

07-04-2018 Luxemburg Kampioensklas 1 U
CACL, CACIB
LUXEMBURGS kAMPIOEN
CRUFTS 2019 KWALIFICATIE
Barbara Muller (CH)
16-12-217 Gornichem (NL) Kampioensklas 1 U
CAC, CACIB
INTERNATIONAAL  kAMPIOEN
A.P.J.M. Van Den Broeck (BE)
05-11-2017 Metz (FR) Open Klas 2 U res CAC, res CACIB Muriel Froelich (FR)
15-10-2017 Dortmund (D) Kampioensklas 3 U   Nina Aleksandrovski (UKR)
03-09-2017 Luxemburg Open Klas 1 U CACL, res CACIB Torsten Himmrich (D)
12-08-2017 Ludwigshafen (D) Kampioensklas 2 U res VDH Margret Muller-Sieber (D)
02-07-2017 Dorsten (D) Kampioensklas 1 U
VDH, KFT
DUITS KFT KAMPIOEN
Walter Jungblut (D)
25-06-2017 Genk (B) Kampioensklas 2 U
res. CAC, res. CACIB
2e plaats in koppelklasse met Nero
P. Muntean (RO)
11-06-2017 Lommel (B) Kampioensklas 2 U 1e plaats in koppelklasse met Nero Carsten Birk (DK)
05-06-2017 Neunkirchen (D) Kampioensklas 1 U
VDH, KFT
DUITS VDH KAMPIOEN
Ludmilla Tchistiakowa (RUS)
04-06-2017 Neunkirchen (D) Kampioensklas 1 U VDH, KFT, CACIB Jose Homem De Mello (P)
20-05-2017 Wieze (B) Kampioensklas 1 U CAC
1e plaats in koppelklasse met Nero
Roger Vanhoenacker (B)
14-05-2017 Viersen (D) Kampioensklas 1 U VDH, KFT, BOB Ilse Feerksen (D)
30-04-2017 Antwerpen (B) Kampioensklas 1 U CAC, CACIB
BELGISCH KAMPIOEN
3e plaats in koppelklasse met Nero
Ramune Kazlauskaite (LT)
16-04-2017 Goes (NL) Kampioensklas 1 U res CAC, res CACIB Van Den Bosch Gustaaf (B)
12-03-2017 Wijchen (NL) Open klas 1 U CAC Margret Müller-Sieber (D)
05-03-2017 Groningen (NL) Open klas 1 U CAC, CACIB
NEDERLANDS KAMPIOEN
H. Timmins (IE)
26-02-2017 Weelde (B) Open klas 1 U CAC, CACIB Van Raamsdonk Victor (B)
28-01-2017 Moeskroen (B) Open klas 1 U CAC, CACIB Sonny Ström (S)
21-01-2017 Münster (D) Open klas 2 U res. VDH Ilse Feerksen (D)
08-01-2017 Genk (B) Open klas 1 U CAC
3e plaats koppelklasse met Nero
Miryam Vermeire (B)
19-11-2016 Wesel (D) Open klas 1 U VDH, res KFT
Beste Koppel in show met Nero
Frauke Korte (D)
13-11-2016 Karlsruhe (D) Tussenklas 3 U   Stefan Sinko (SLO)
30-10-2016 Leuven (B) Tussenklas 1 U res CAC, res CACIB Ramune  Kazlauskaite (LT)
01-10-2016 Langerwehe (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT, BOB Dominic Harris (GB)
11-09-2016 Dormagen (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT Margret Müller-Sieber (D)
04-09-2016 Giessen (D) Open klas 3 U   Hans Grüttner (D)
14-08-2016 Mechelen (B) Tussenklas 1 U res CAC, res CACIB August De Wilde (B)
06-08-2016 Ludwigshafen (D) Tussenklas 1 U VDH Horst Kliebenstein (D)
24-07-2016 Luik (B) Tussenklas 1 U res CAC, res CACIB Boris Chapiro (FR)
17-07-2016 Lokeren (B) Tussenklas 1 U CAC
3 e plaats in koppelklas met Nero
Nina Karlsdotter (SE)
26-06-2016 Münster (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT Hans Grüttner (D)
12-06-2016 Viersen (D) Tussenklas 1 U VDH, res KFT Ritz (D)
04-06-2016 Lommel (B) Tussenklas 1 U CAC Mamontov (RU)
29-05-2016 Dormagen (D) Tussenklas 1 U VDH, res KFT Robert Blümel (AT)
22-05-2016 Bramsche (D) Tussenklas 1 U VDH August De Wilde (B)
15-05-2016 Wieze (B) Tussenklas 1 U
CAC,BOB
2 e plaats in koppelklas met Nero
Haapaniemi Elina (FIN)
24-04-2016 Luxemburg Tussenklas 1 ZG   Gitty Schwab (LUX)
17-04-2016 Antwerpen (B) Tussenklas 1 U res CAC, res CACIB
4 e plaats in koppelklas met Nero
Soleckij (PL)
02-04-2016 Genk (B) Tussenklas 1 U CAC Selimovic Igor (HR)
20-03-2016 Leiden (NL) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, res CAC
NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
Van Den Broek(NL)
13-03-2016 Genk (B) Tussenklas 1 ZG   Van Den Berg Hans (NL)
05-03-2016 Groningen (NL) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, CAC Van Montfoort (NL)
21-02-2016 Gent (B) Tussenklas 1 ZG   Güllix Willy (D)
24-01-2016 Eindhoven (NL) Jeugdklas 2 U   F. Kappacher (AT)
20-12-2015 Cuyck (NL) Jeugdklas 2 ZG   Pillement (NL)
21-11-2015 Wesel (D) Jeugdklas 1 ZG   Ritz (D)
14-11-2015 Kortrijk (B) Jeugdklas 1 ZG Jeugd CAC
BELGISCH JEUGDKAMPIOEN
Liebes Nancy (USA)
08-11-2015 Bleiswijk (NL) Jeugdklas 1 ZG   Van Montfoort (NL)
07-11-2015 Bleiswijk (NL) Jeugdklas 1 ZG   Bo Skalin (SE)
-24-10-2015 Leuven (B) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC Peter Berchtold (AT)
04-10-2015 Zwolle (NL) Jeugdklas 1 ZG   Roskam - Van Bergen (NL)
03-10-2015 Aachen (D) Jeugdklas 1 ZG   Sissi Dollmann (A)
27-09-2015 Maastricht (NL) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC , CAC Spoljaric Boris (CR)
26-09-2015 Maastricht (NL) Jeugdklas 1 ZG   Doedijns Rony (NL)
19-09-2015 Hamm (D) Jeugdklas 1 U Jeugd VDH, Jeugd KFT Vogt (D)
30-08-2015 Luxemburg Jeugdklas 1 U Jeugd CACL
LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN
Nenad Davidovic (Serv)
22-08-2015 Mechelen (B) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, Beste Jeugdhond Dermot Timmins (IE)
15-08-2015 Ahlen (D) Jeugdklas 1 U Jeugd VDH, Jeugd KFT Kerstin Buss (D)
12-07-2015 Lokeren (B) Puppyklas 1 VB                                      Van Den Bosch Gustaaf (B)
28-06-2015 Genk (B) Puppyklas 1 VB                               Deutscher Erwin (A)
17-05-2015 Wieze (B) Puppyklas 1 VB    Jouanchicot Christian (F)
18-04-2015 Antwerpen (B) Babyklas 1 B   Agabeyli Z. (AZ)

 

Contact

K&P Blackrussian Voortdijk 27
MOL
2400
+32.498308960 pascale.huygens@telenet.be