Showuitslagen Nero

 

07-04-2018 Luxemburg Kampioensklas 3 U   Barbara Muller (CH)
16-12-2017 Gornichem (NL) Kampioensklas 1 U CAC, CACIB, BOB A.P.J.M. Van Den Broeck (BE)
05-11-2017 Metz (FR) Open klas 1 U CAC, CACIB, BOB Muriel Froelich (FR)
15-10-2017 Dortmund (D) Kampioensklas 1 U
VDH
DUITS KAMPIOEN VDH
Nina Aleksandrovski (UKR)
03-09-2017 Luxemburg Kampioensklas 2 U
CACL, res CACIB
LUXEMBURGS KAMPIOEN
Torsten Himmrich (D)
12-08-2017 Ludwigshafen (D) Kampioensklas 1 U VDH, KFT, CACIB Margret Muller-Sieber (D)
02-07-2017 Dorsten (D) Kampioensklas 1 U VDH, KFT, BOB Walter Jungblut (D)
25-06-2017 Genk (B) Kampioensklas 1 U
CAC, CACIB
INTERNATIONAAL KAMPIOEN
2e plaats in koppelklasse met Nina
P. Muntean (RO)
11-06-2017 Lommel (B) Kampioensklas 1 U CAC
BELGISCH KAMPIOEN
1e plaats in koppelklasse met Nina
Birk Carsten (DK)
05-06-2017 Neunkirchen (D) Open klas 2 U res VDH, res KFT Ludmilla Tchistiakowa (RUS)
04-06-2017 Neunkirchen (D) Open klas 1 U
VDH, KFT, BOB
DUITS KAMPIOEN KFT
Jose Homem De Mello (P)
20-05-2017 Wieze (B) Kampioensklas 1 U CAC, BOB
1e plaats in koppelklasse met Nina
Roger Vanhoenacker (B)
14-05-2017 Viersen (D) Kampioensklas 1 U VDH, KFT Ilse Feerksen (D)
30-04-2017 Antwerpen (B) Open klas 1 u CAC, CACIB
3e plaats in koppelklasse met Nina
Kazlauskaite Ramune (LT)
16-04-2017 Goes (NL) Open klas 2 u res CAC, res CACIB Van Den Bosch Gustaaf (B)
12-03-2017 Wijchen (NL) Open klas 1 U res. CAC
NEDERLANDS kAMPIOEN
Margret Müller-Sieber (D)
05-03-2017 Groningen (NL) Open klas 2 ZG   H. Timmins (IE)
26-02-2017 Weelde (B) Open klas 2 U   Van Raamsdonk Victor (B)
28-01-2017 Moeskroen (B) Open klas 2 U res CAC, res CACIB Sonny Ström (S)
08-01-2017 Genk (B) Open klas 1 U res. CAC
3e plaats koppelklasse met Nina
Miryam Vermeire (B)
19-11-2016 Wesel (D) Open klas 1 U VDH, KFT
Beste Koppel in show met Nina
Frauke Korte (D)
13-11-2016 Karlsruhe (D) Tussenklas 2 U res VDH Stefan Sinko (SLO)
30-10-2016 Leuven (B) Tussenklas 1 U res CAC, res CACIB Ramune Kazlauskaite (LT)
08-10-2016 Charleroi (B) Tussenklas 1 U   Reyniers R (B)
01-10-2016 Langerwehe (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT Dominic Harris (GB)
11-09-2016 Dormagen (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT, BOB Margret Müller-Sieber (D)
04-09-2016 Giessen (D) Tussenklas 2 U res VDH Hans Grüttner (D)
14-08-2016 Mechelen (B) Tussenklas 1 U res CAC, res CACIB August De Wilde (B)
06-08-2016 Ludwigshafen (D) Tussenklas 2 ZG   Horst Kliebenstein (D)
24-07-2016 Luik (B) Tussenklas 2 U   Boris Chapiro (FR)
17-07-2016 Lokeren (B) Tussenklas 2 U res CAC
3 e plaats in koppelklas met Nina
Nina Karlsdotter (SE)
26-06-2016 Münster (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT, BOB Hans Grüttner (D)
12-06-2016 Viersen (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT Ritz (D)
04-06-2016 Lommel (B) Tussenklas 1 U res CAC Mamontov (RU)
29-05-2016 Dormagen (D) Tussenklas 1 U VDH, KFT Robert Blümel (AT)
22-05-2016 Bramsche (D) Tussenklas 1 U VDH, res KFT August De Wilde (B)
15-05-2016 Wieze (B) Tussenklas 1 ZG 2 e plaats in koppelklas met Nina Haapaniemi Elina (FIN)
24-04-2016 Luxemburg Jeugdklas 1 U
Jeugd CACL
LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN
Gitty Scwab (LUX)
17-04-2016 Antwerpen (B) Tussenklas 2 U res CAC, res CACIB
4 e plaats koppelklas met Nina
Soleckij (PL)
02-04-2016 Genk (B) Tussenklas 1 U CAC, BOB Selimovic Igor (HR)
20-03-2016 Leiden (NL) Tussenklas 1 U res CAC, CACIB Van Den Broek (NL)
13-03-2016 Genk (B) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, Beste Jeugdhond, BOB
Crufts 2017 Qualification
BELGISCH JEUGDKAMPIOEN
Van Den Berg Hans (NL)
05-03-2016 Groningen (NL) Tussenklas 1 U res CACIB Van Montfoort (NL)
21-02-2016 Gent (B) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, Beste Jeugdhond Güllicx Willy (D)
30-01-2016 Mouscroun (B) Jeugdklas 2 U   Kelveri-Phillippou (CY)
10-01-2016 Turnhout (B) Jeugdklas 2 ZG   Di Lorenzo Antonio (NO)
21-11-2015 Wesel (D) Jeugdklas 1 U Jeugd VDH, Jeugd KFT, BOB
DUITS JEUGDKAMPIOEN KFT
Ritz (D)
14-11-2015 Kortrijk (B) Jeugdklas 2 U   Liebes Nancy (USA)
08-11-2015 Bleiswijk (NL) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, CAC, Beste reu
NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
Van Montfoort (NL)
07-11-2015 Bleiswijk (NL) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, res CAC, Beste Jeugdhond Bo Skalin (SE)
24-10-2015 Leuven (B) Jeugdklas 2 ZG   Peter Berchtold (AT)
04-10-2015 Zwolle (NL) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC, res CAC, Beste Jeugdhond Roskam - Van Bergen (NL)
03-10-2015 Aachen (D) Jeugdklas 1 U Jeugd VDH, Jeugd KFT, Beste Jeugdhond Sissi Dollmann (A)
27-09-2015 Maastricht (NL) Jeugdklas 2 U res. Jeugd CAC, res. CAC Spoljaric Boris (CR)
26-09-2015 Maastricht (NL) Jeugdklas 1 ZG   Doedijns Rony (NL)
19-09-2015 Hamm (D) Jeugdklas 1 U Jeugd VDH, Jeugd KFT Vogt (D)
30-08-2015 Luxemburg Jeugdklas 2 U res. CACL Nenad Davidovic (Serv)
22-08-2015 Mechelen (B) Jeugdklas 1 U Jeugd CAC Dermot Timmins (IE)
15-08-2015 Ahlen (D) Jeugdklas 1 U Jeugd VDH, Jeugd KFT, Beste Jeugdhond Kerstin Buss (D)
12-07-2015 Lokeren (B) Puppyklas 1 VB Beste Puppy Van Den Bosch Gustaaf (B)
28-06-2015 Genk (B) Puppyklas 2 VB   Deutscher Erwin (A)
17-05-2015 Lokeren (B) Puppyklas 1 VB Beste Puppy Jouanchicot Christiane (F)
18-04-2015 Antwerpen (B) Babyklas 1 VB Beste Baby Agabeyli Z. (AZ)

 

Contact

K&P Blackrussian Voortdijk 27
MOL
2400
+32.498308960 pascale.huygens@telenet.be